Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799177

Bioanalüütik (laborant)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Uuringute teostamine laboratooriumis:

- töö analüsaatoritega ja laboriprogrammidega,

- uuringutulemuste esmane hindamine ja sisestamine,

- vajaliku dokumentatsiooni täitmine;

* Kapillaarvere võtmine.

Ootused kandidaadile

Bioanalüütiku või laborandi kvalifikatsioon või geenitehnoloogia-alane haridus;

Hea suhtlemisoskus, soov meeskonnatööks ja tööks lastega;

Stressitaluvus;

Hea eesti keele oskus;

Korrektsus ja täpsus.

Huvitavat ja vastutusrikast täis- või osakoormusega tööd kaasaegses lastehaiglas;

Vahetustega tööd (12- või 24-tunnised vahetused, s.h. öötöö);

Enesearendamise ja koolitusvõimalusi;

Kollektiivlepingust tulenevaid soodustusi, s.h. pikendatud põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Tööpakkumise number
#799177