Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342657

Bilansivõimeline raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kohusetundlikku raamatupidajat, kelle põhiülesanneteks on:

-ettevõtte raamatupidamise korraldamine lähtudes heast raamatupidamise tavast;
-finants- ja aastaaruande koostamine ja esitamine;
-kulude klassifitseerimine ja süsteemi sisestamine;
-pangadokumentide viseerimine, kontrollimine, süsteemi sisestamine;
-müügiarvete koostamine, esitamine, laekumiste jälgimine;
-ettevõttele esitatud arvete tähtagse tasumise jälgimine;
-raamatupidamist reguleerivate õigusaktidega pidev kursis olemine ja nende jälgimine;
-statistikaaruannete ja riiklike toetusprojektide kuluaruannete koostamine ja esitamine;
-töölepingute haldamine;
-maksude arvestus ja deklareerimine, tulude-,kulude-, palga- ja kassaarvestuse pidamine;
-lao, pool- ja valmistoodete ning põhivahendite arvestuse pidamine.

Ootused kandidaadile

-raamatupidamise- s.h. bilansi kokkupanemise alased teadmised ja kogemused;
-hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
-inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil;
-suhtlemis- ja organiseerimisoskus;
-iseseisvus ja korrektsus, hea pingetaluvus;
-tähtaegadest kinnipidamise - ja planeerimisoskus;
-hea arvutikasutamise oskus (Word, Excel, Outlook).

Eeliseks on:
-MS NAVISION või mõne muu ERP süsteemi kasutamise oskus;
-kokkupuude ISO 9001 standardil põhinevate juhtimisüsteemidega.

-huvitavat ja vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas ettevõttes;
-professionaalset arenemisvõimalust;
-võimalust töötada loominguliselt ja viia ellu oma ideid;
-panusele vastavat konkurentsivõimelist töötasu;
-kaasaaegseid töövahendeid, dünaamilist töökeskkonda ja sõbralikku ning toetavat kollektiivi.

Lisainfo

Töökoht asub Lasnamäel, Betooni tänaval.

Tööpakkumise number
#342657

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
15. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Palk on teatud piires läbiräägitav

Firma on Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mis asutati 1991.a. Pidevalt arenev ettevõte toodab valumarmorist valamulaudu ja vannitoamööblit ning on saanud Baltimaade vanimaks ja suurimaks valumarmorist toodete valmistajaks. Ettevõtte juhtimissüsteem vastab EN ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuetele. Toodangut müüakse edukalt nii Eestis kui ka mujal Euroopas (Saksamaal, Soomes, Norras, Hollandis, Poolas, Baltikumis, Venemaal jne.). Ekspordi osakaal moodustab käibest üle 90%. 2012 aastal anti käiku uus tootmisliin, mistõttu laienes oluliselt ettevõtte tooteportfell.

Vaata rohkem