Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430917

Betoonkonstruktsioonide konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • mudelprojekteerimine, betoonkonstruktsioonide arvutusskeemi määramine, dimensioneerimine ja tööjooniste koostamine
  • töömahtude ja hindade kalkuleerimine

Ootused kandidaadile

  • erialast kõrgharidust või rakendusliku kõrgharidust
  • algatusvõimet, iseseisvust
  • analüüsivõimet
  • varasemat töökogemust betoonkonstruktsioonide konstruktorina
  • Arvutiprogrammide STAAD, ROBOT, TEKLA või Revit mudelprojekteerimise ning AutoCAD kasutamise kogemust

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada noores ja arenevas meeskonnas
  • võimalust osaleda betoonkonstruktsioonide rajamise kogu protsessis planeerimisest ja projekteerimisest teostuseni
  • panusele vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#430917

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2016

Maru Betoonitööd OÜ on 2011. aastal loodud betoonkonstruktsioonide rajamisega tegelev ettevõte.
OÜ Maru Betoonitööd eesmärk on betoonitööde uudsete lahenduste kaudu projekteerimise ja ehitustegevuse samaaegne koos teostamine.

Vaata rohkem