Värsked tööpakkumised

Betoonitööde töödejuhataja Soomes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363292

Tööpakkumise number

363292

Töö kirjeldus

• betoonitööde korraldamine ja juhtimine ehitusplatsil
• tööde teostamine vastavalt ettenähtud tähtaegadele ja graafikule
• tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine
• tööliste igapäevase töö juhtimine ja tööaja arvestus
• töövahendite ja materjalide ettenägelik kasutus ja organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

• varasem pikaajaline töökogemus betoonitööde töödejuhatajana
• hea meeskonnatöö oskus
• vene ja eesti keele oskus suhtlustasandil
• soome keele oskus kõrgtasemel
• B- katekooria juhilubade olemasolu

• väärilist kuupalkka; hea töö eest lisandub ka tulemuspreemia
• võimaluse arenedada ennast täienõppes
• mitmekülgset tööd suuremahulistes projektides

Lisainfo

Palume saata põhjaliku CV koos palgasooviga läbi CV- Keskuse süsteemi.
Tööle asumise aeg- esimesel võimalusel.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
25. november 2014

Ettevõte, kelle eesmärgiks ei ole ehitada odavalt vaid turvaliselt, kvaliteetselt ja jäädavalt.
Meie põhiliseks materjaliks on betoon: ehitame sellest nii vundamente kui kõrghoonete katuseid, nii keldriseinu kui viadukti konstruktsioone. Samuti teeme r/b-elementide montaaži ja üldehituslikke töid ning võime teostada ka ehitusjärelevalvet.
Oleme oma meeskonda kogunud pikaajalise ehituskogemusega spetsialistid – oma ala meistrid, kellele on kõige tähtsam tööturvalisus ja pidev õppimine.