Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177649

Betoonitehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • laboratooriumi töö juhtimine (katsetuste teostamine, seadmete hoolduse ja kalibreerimise korraldamine, dokumendihaldus jms)
  • betooni lähtematerjalide omaduste hindamine ja osalemine tarnijate valikul
  • betooni retseptide koostamine
  • tehnoloogilise protsessi jälgimine (betooni valmistamine ja kasutamine)
  • betooni omaduste statistiline analüüs
  • osalemine uute toodete ja tehnoloogiate väljatöötamises ja juurutamises
  • labori teenuse osutamine välisklientidele

Ootused kandidaadile

  • ehitusalast kõrgharidust
  • eesti keele oskust kõrgtasemel, soovitavalt vene ja inglise keel erialasel ja suhtlustasandil
  • arvuti kasutamise oskus (tabelarvutus, tekstitöötlus)
  • suhtlemis- ja meeskonnatöö oskust, iseseisva töö oskust, initsiatiivikust, analüütilisust, täpsust

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • kohapealset väljaõpet
  • arenemisvõimalusi
  • aktiivset ja sõbralikku töökollektiivi
  • motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#177649