Värsked tööpakkumised

Betoonelementide valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367107

Tööpakkumise number

367107

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogemustega betoonelementide valmistajaid,armeerijaid,Töö toimub betoonitehastes,vajalik eelnev BETOONITEHASES töötamise kogemus.Pakume
pikaajalist töösuhet soome ettevöttega

Nõudmised kandidaadile

-Soome keele oskus
-vastava ala väljaöpet
-kogemus vähemalt 2a
-iseseisva töö kogemust
-auto olemasolu

-aitame elamispinna leidmisel ja kõikide vajalike dokumentide vormistamisel.
-pikaajalist töösuhet Soome ettevötetes
-palka TES-i alusel
-vajadusel tööriietus

Lisainfo

Oodatud on kõik cv´d. Eeliseks peame Soome keele vöi Inglise keele oskus.Telefon 0405673337 Toomas Valge tööpäeviti 8.00-15.30

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2015

STILL! Partners on personalialaseid terviklahendusi pakkuv ettevõte. Meilt leiate professionaalseid töötajaid ehitusse, tööstusesse, koristusteenustele ja tervishoiualale. STILL! Partners on turvaline valik nii tööandjatele, kui ka oma valdkonnas tegutsevatele professionaalidele. STILL! Partners pakub lahendusi ka suurte projektide teostamiseks. Paneme olulist rõhku töötajate koolitamisele ja toetame oma personali erialaoskuste arendamist. Meie klientidele tähendab see motiveeritud ja pühendunud töötajaid, kes teevad hanked võimalikuks ja tasuvaks. Töötajate palga- ja muud tingimused vastavad konkreetse valdkonna kehtivatele kollektiivlepingutele.