Betoonelementide valmistaja
Tööpakkumise number #742964

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega betoonelemendi valmistajale pidevalt kasvavasse Helsingi läheduses asuvasse Soome betoonitehasesse.

Töö ülesandeks on erinevate betoonelementide valmistamine vastavalt joonisele – vormi paigaldamisest kuni betooni valamise ja tihendamiseni välja.

Ootused kandidaadile

  • Jooniste lugemise oskus

  • Töökogemus betoonelementide valmistamisel

  • Euroopa pass

  • Eesti, inglise või vene keele oskus suhtlustasandil

  • Täpsus, kohuhsetundlikkus, töötahe!

  • Kasuks tuleb:

    • Oma auto kasutamise võimalus

    • Soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja pikaajalist tööd

  • Vahetustega tööd

  • Igakuist tähtajal tasutud palka

  • Omapoolset majutust

  • Laevapiletite kompensatsiooni

  • Tööriideid

  • Kindlustust

  • Soome maksude korvamist

  • Pidevat tuge dokumentide korda ajamiseks ja jooksvate küsimuste korral

  • Kohapeal jõusaali kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#742964