Värsked tööpakkumised

Betoneerija/armeerija/ehituse abitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237589

Tööpakkumise number

237589

Töö kirjeldus

Võtame tööle betoneerijaid, armeerijaid ja ehituse abitöölisi. Tööd saavad ka betoonitööde spetsialistid.

Nõudmised kandidaadile

algatus- ja vastutusvõime
ausus ja kohusetundlikkus
ehitusalased üldteadmised

Ettevõte pakub

korralikke töövahendeid
liikuvat tööd
meeldivat meeskonda
pidevat tööd
konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat töötasu
tööks vajalikku koolitust
väljaõpet
transporti objektile
vajadusel majutust

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. september 2011
Kuulutus sisestati:
25. august 2011

OÜ Savekate asutati 1994. aastal. Spetsialiseerusime algselt kindlale ehitustegevusele – tööstuslike betoonpõrandate ja epokatete ehitusele. Pikaajalised praktilised kogemused ja pidev enesetäiendamine on tõstnud Savekate Eestis juhtivaks põrandaehitusfirmaks. Pakume klientidele põrandaehituses terviklahendust alates projekteerimisest kuni kattepaigalduseni.

Alates 2004 aastast teostame ka kõiki teisi betoonitöid – kõikvõimalike konstruktsioonide kohtvalusid ja elementide montaaži.Tänaseks oleme ehitanud mitmeid keerulisi, suurt täpsust nõudvaid hooneid ja rajatisi nii suvistes kui talvistes tingimustes mis on valminud kvaliteetselt ja tähtaegselt.

Ettevõtte peamine investeering on meie töölised ja nende oskuste kasv, kuid loomulikult oleme panustanud ka tipptasemel seadme- ja raketiseparki. Kindlate kvaliteedireeglite järgimine, operatiivsus, tähtaegadest kinnipidamine ja toimivad garantiid on teinud Savekatest usaldusväärse partneri.