Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642543

Betoneerija

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Betoonitööd ehitusobjektidel. Vundamendiraketise ehitamine/paigaldus, armeeringu ettevalmistamine, vundamentide armeerimine, betoneerimine, lahtirakestamine. Töö toimub 4-5 liikmelises ehitusmeeskonnas eestöölise juhendamisel Lõuna-Eestis transpordiga objektile ja tagasi, ülejäänud Eesti osades ööbimistega majutusasutustes.

Ootused kandidaadile

  • Ausus ja kohusetundlikus,
  • paindlikus,
  • meeskonnatöö valmidus,
  • hea füüsiline võimekus
Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus betoonitöödel ja üldehitustöödel,
  • jooniste lugemise oskus,
  • autojuhi lubade olemasolu,
  • ehitustehnika juhtimise oskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka,
  • stabiilset tööd aastaringselt,
  • kaugemate ehitusobjektidel majutus firma poolt,
  • transporti firma kontorist/majutusasutusest ehitusobjektile ja tagasi,
  • personaalne suhtumine igasse töötajasse,
  • tööriietus ja töövahendid

Tööpakkumise number
#642543

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2200 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. märts 2020
Kuulutus sisestati:
2. märts 2020

Arhitekti- ja inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine, üldehitus- ja betoonitööd.

Vaata rohkem

Betoneerija