Töö kirjeldus

Pakume tööd betoneerijatele ja armeerijatele Soomes .

Tegemist on suure ehitusobjektiga.

Töö on pikaajaline.

Предлагаем работу бетонщиков и арматурщиков в Финляндии.

Это большой строительный объект.

Работа долгосрочная.

Ootused kandidaadile

Vajalik töökogemus betoneerija/armeerijana vähemalt 3 aastat.

Vajalik Euroopa Liidu pass.

Objekti töökeel vene või inglise keel.

Необходимый опыт работы бетонщиком / арматурщиком не менее 3-х лет.

Требуется паспорт Европейского Союза.

Рабочий язык объекта - русский или английский.

Ettevõte pakub

TÖÖ ON PIKAAJALINE.

Pakume Soome kollektiivlepingu järgset palka.

Tasuta majutus(igal inimesel oma tuba).

Paindlik töögraafik.

РАБОТА ДОЛГОСРОЧНЫЙ.

Предлагаем заработную плату согласно финскому коллективному договору.

Бесплатное проживание (у каждого человека своя комната).

Гибкий график работы.

Lisainfo

+3725179229

Tööpakkumise number
#686315

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 14.81 - 20 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. märts 2021
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2021
Betoneerija / armeerija; бетонщик/армировщик Betoneerija / armeerija; бетонщик/армировщик

Estram Oy

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted

Vaata rohkem

Betoneerija / armeerija; бетонщик/армировщик