Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320292

BATUUDIKESKUSE KORRAPIDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PAKUB TÖÖD JULGELE, AKTIIVSELE JA ENESEKINDLALE MEESTE- VÕI NAISTERAHVALE BATUUDIVÄLJAKU JA SAALI JÄRELVAATAJA AMETIKOHALE.
KUI OLED SPORTLIKU ELLUSUHTUMISEGA JA SULLE MEELDIB VAHETUSTEGA TÖÖ NING OLED VALMIS TÖÖTAMA ÕHTUTI JA NÄDALAVAHETUSTEL, SIIS OOTAME JUST SIND ENDA TOREDASSE MEESKONDA!

Ootused kandidaadile

TÄHELEPANELIKKUS JA INIMESTEGA SUHTLEMISE OSKUS.
KASUKS TULEB VENE KEELE OSKUS

Nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi; tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi; Firmapoliitikast tulenevaid soodustusi; kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid

Lisainfo

ardi(ät)zbatuudikeskus.ee
telefonil: 51 04 010

Tööpakkumise number
#320292

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
16. september 2013

Zelluloosi Batuudikeskus asub Tallinna kesklinnas, ajaloolises Zelluloosi kompleksis Tartu mnt. 80D. Keskuse peamiseks atraktsiooniks on hiiglaslik batuudimaastik, mis koosneb 18 põranda- ja 12 seinabatuudist. Lisaks batuudimaastikule on keskuses kolmekorruseline liumägedest, labürintidest ja võimsast liutorust koosnev ronimislinnak, kuhu mahub korraga lustima väga palju lapsi. Peale suurte atraktsioonide on võimalik mängida erinevaid mänge nagu piljard, lauajalgpall, õhuhoki ja Xbox kinetic. Zelluloosi Batuudikeskuses on 4 erineva sisekujundusega sünnipäevatuba millest igaüks leiab oma lemmiku ning kus on mõnus sõpradega oma sünnipäeva pidada. Külastajatele on avatud kohvik, kus müüakse karastusjooke, jäätist ja erinevaid suupisteid. Kõik Zelluloosi Batuudikeskuse külastajad saavad kasutada tasuta wifi võrku. Zelluloosi Batuudikeskus ootab hüppama ja lõbutsema nii noori kui vanu!

Vaata rohkem