Värsked tööpakkumised

Basseini seadmete paigaldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432848

Tööpakkumise number

432848

Töö kirjeldus

Töö sisuks on basseinisüsteemides kasutatavate torustike ja seadmete (filtrid, pumbad, soojusvahetid jms) kokkupanek erinevatel ehitusobjektidel. Ette tuleb ka aurusaunade ja purskkaevusüsteemide montaazhitöid. Töö toimub peamiselt Eestis, kuid objekte on ka Soomes. Töö muudab põnevaks selle vaheldusrikkus ja võimalus näha enda ehitatud süsteemide toimimist.

Nõudmised kandidaadile

Täpsus ja korrektus
Tehnikaalased teadmised
Kogemused torusüsteemide ehitusel
Kiire õppimis- ja kohanemisvõime ning iseseisvalt töö planeerimise oskus
Valmisolek töölähetusteks
B-kategooria juhiload
Kasuks tulevad elektriala teadmised ja keelteoskus (vene, inglise, soome)

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku väljaõpet
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Tööks vajalikke vahendeid
Toetavat kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1200 EUR kuus

Basseinitehnika OÜ tegeleb basseinisüsteemide projekteerimisega, seadmete müügi paigalduse ja hooldusega juba alates aastast 1995. Paigaldame basseinisüsteeme nii ühiskondlikele kui erakasutuses basseinidele. Lisaks tegeleme veel aurusaunade purskkaevude tehnoloogiliste süsteemidega. Oleme seadnud oma eesmürgiks pakkuda paindlikke lahendusi ja läheneme igale kliendile tema soovide realiseerimisel personaalselt. Lisaks pakume tehnilist tuge ka siis, kui seadmed vajavad hooldust või remonti.