Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #576464

Barber- meeste juuksur

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juukselõikused meestele

  • Juukselõikused poistele

  • Habeme kujundamine (vajadusel väljaõpe)

Ootused kandidaadile

  • Väärtustad oma eriala ja soovid pakkuda klientidele parimat teenust ja teenindust

  • Omad juuksuri erialast haridust või töökogemust

  • Soovid töötada tõelises barbershopis ja olla meeskonna liige, siis see pakkumine on sulle

Ettevõte pakub

  • Paindlik töögraafik, töö graafiku alusel

  • Salongi klientuur

  • Vajadusel täiendõpe kohapeal

  • Toetavad töökaaslased

  • Motiveeriv tasu

  • Täistööaeg, osaline tööaeg

Lisainfo

Kontaktisik: Terje Vaht
Tel: 54532600
info(at)khaledbarbershop.ee
www.khaledbarbershop.ee

Tööpakkumise number
#576464