Värsked tööpakkumised

BabyBack Ribs & BBQ klienditeenidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 608556

Tööpakkumise number

608556

Firma nimi peidetud BabyBack Ribs & BBQ klienditeenidaja

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö sisuks on:

Teeninduse kvaliteedi tagamine restoranis vastavalt hea teeninduse tavale;
Meie tublide teenindajate juhendamine ja abistamine saalis;
Restorani korrashoid;
Suhtlemine klientidega ja nende teenindamine;
Jooksvate probleemide lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

Varasemat töökogemust restoraniäris või toitlustusvaldkonnas;
Suhtled vabalt eesti keeles;
Inglise ja vene keel ei ole Sulle võõrad;
Oled särava naeratusega;
Sind iseloomustab positiivne ellusuhtumine ning soov teha tiimitööd.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

Suurepärast võimalust eneseteostuseks ja karjääriarenguks;
Paindlikku töögraafikut;
Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
Soodustusi ja muid hüvesid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2019
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2019

BabyBack Ribs & BBQ on esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele. Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga. Lastele on loodud eraldi menüü ja põnev mängutuba. Hetkel rõõmustame oma kliente 10-s restoranis üle Eesti.