Värsked tööpakkumised

Baarmen-Baaridaam

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502214

Tööpakkumise number

502214

Töö kirjeldus

Hea ja sõbraliku teeninduse tagamine,töö kassaga.

Nõudmised kandidaadile

Soovitav eelnev töökogemus,puhtus ja ausus,hea pingetaluvus .Head ja avatud suhtlust.Eelnev töökogemus on ainult kasuks.

Ettevõte pakub

- pakume tööd paindliku graafiku alusel
- meeldivat meeskonda
- kiireid ja tegusaid tööpäevi eriti nädalavahetustel.
- silmapaistva töö eest väärilist töötasu

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume ühendust võtta mob 56680540.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. november 2017
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2017

Tõelises Iiri pubis valitseb alati vaba ja üksmeelne õhkkond, kus valge pluusi ja pintskuga pankur ja pisut räbaldunud teksastes hauakaevaja vahetavad muljeid kui võrdne võrdsega, kus päevast päeva meedias klohmida saanud minister jagab ajakirjanikuga ühte küüslauguleiva kausikest ja kuhu on tulnud ülirikas ärimees maani sooblinahast kasukasse riietunud kaasaga peale järjekordset heategevustsseremooniat klaasikest lõõgastavat märjukest maitsma. Iiri pubis on alati lõbus, sellepärast sinna tullaksegi vahest üksi, vahest kaksi ja vahest sõprade või töökaaslaste pundiga.