Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #458196

Baariteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusooper Estonia otsib rõõmsameelset ja kohusetundlikku baariteenindajat, kelle ülesandeks on teatri- ja kontserdikülastajate sõbralik teenindamine, kaupade müük, arveldamine kassas ja töökoha korrashoid. Baariteenindaja on kiire ja täpne ning oskab külastajale anda asjatundlikke soovitusi.

Ootused kandidaadile

Teater eeldab, et:

  • oled vähemalt 18-aastane
  • sulle sobib töötamine õhtuti ja nädalavahetustel
  • kõneled vabalt eesti ja inglise keelt
  • tunned rõõmu teatrikülastaja õhtu meeldivaks muutmisest
  • arvutad osavalt ja oled kohusetundlik
  • sulle meeldib puhtus ja kord
  • pead auasjaks töötada Estonia teatris

Ettevõte pakub

Meil on:

  • maja täis muusikat südalinnas
  • väärikas ajalugu ja traditsioonid
  • uued ideed ja kaasaegsed süsteemid
  • soodustused tervise eest hoolitsemisel ja kultuurielamuste nautimisel
Töö sobib tudengile. Ja suvi on vaba!

Tööpakkumise number
#458196