Värsked tööpakkumised

Baaridaam

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369021

Tööpakkumise number

369021

Töö kirjeldus

Klientide sõbralik teenindamine, jookide serveerimine ja töötamine kassaga. Oma vahetuse eest vastutamine ja baari korrashoid. Töö on graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Oled aus ja kohusetundlik, vanuses alates 21 eluaastat, Sulle meeldib töötada baaridaamina ja oled hea suhtleja, siis ootame Sind liituma meie kollektiiviga. Kasuks tuleb eelnev töökogemus, nõutav eesti ja inglise keele oskus. Kandideerijatel palume saata pildiga CV.

Kindlat ja stabiilset töökohta.Töökogemuse puudumisel pakume kohapeal väljaõpet. Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi. Motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2015
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 4.3 kuni 4.5 EUR tunnis

MUSICBAR on Tallinna südames asuv baar/kohvik. See on hubase atmosfääriga ja stiilne koht, kus saab nautida hommikukohvi, päeval tuttavatega kokku saada ja õhtul sõprade seltsis juua kokteile. Baari joogivalik on väga lai, siit leiab igaüks endale meelepärase dringi. Põhirõhk on meil muusikal. Klient saab vaadata/kuulata telerite vahendusel üle 200 erineva muusikaartisti videosid ja live kontserte. Oleme avatud igapäevaselt 8.00-06.00!