Värsked tööpakkumised

Baaridaam

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359348

Tööpakkumise number

359348

Töö kirjeldus

Klientide sõbralik teenindamine, jookide serveerimine ja töötamine kassaga. Oma vahetuse eest vastutamine. Töö on graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Kui oled aus,sõbralik ja kohusetundlik, Sulle meeldib suhelda, siis ootame Sind liituma meie kollektiiviga. Kasuks tuleb eelnev töökogemus. Oskad peale eesti keele ka vene, soome ja inglise keelt. .

Sobivuse korral pikema ajalist töölepingut. Motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2014
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

Muusika Klubi ja Muusika Baar on Tallinna südames kompaktne kohvik, lounge ja klubi ühes, kus on LÕBUSATE INIMESTE KOHTUMISPAIK. Baaris saab nautida värskendavaid alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke, mille juurde pakume soolaseid ja magusaid suupisteid. Lisaks hubasele olemisele on ekraanide vahendusel vaatamiseks ja kuulamiseks võimalik valida üle 300 muusikaartisti etteaste. Nautida sametises tugitoolis pärastlõunast lemmikjooki, surfata vabas netis, tõmmata pidu käima või lõpetada siin. Uksed on avatud 08.00-06.00 ! Uues ja uhkes suitsuruumis saab soovi korral vesipiipu nautida.