Baaridaam-ettekandja VIP2

JÕE-PROJEKT OÜ

Tööpakkumise number

611692

JÕE-PROJEKT OÜ Baaridaam-ettekandja

Töö kirjeldus

Klientide kõrgetasemeline teenindamine, tagades ettevõtte hea maine.

Nõudmised kandidaadile

Julge suhtlemis- ja eneseväljendusoskus eesti- ja inglise keeles.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus baaridaami, ettekandjana ja teadmised kokteilimaailmast.

Hästi tehtud tööle väärilist töötasu, kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes, paindlikku töögraafikut ja lõbusaid meeskonnaüritusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. september 2019
Kuulutus sisestati:
7. august 2019
Soovin kandideerida

Baaridaam-ettekandja

Tartu Aleksander on toitlustus- ja meelelahutusasutus, mis on omanäoline terves Lõuna-Eestis.
Tööpäeviti pakume oma klientidele maitsvaid päevapraade ja sööke a la carte menüüst.
Reedeti ja laupäeviti toimuvad rahvarohked, tujuküllased ja meeleolukad tantsuõhtut elava muusika saatel.

Avan ettevõtte profiili