Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672719

Baari klienditeenindaja (Mustamäe Elamus Spa)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 19. oktoober 2020
Kuulutus aegub:21. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Armastad kuuma kliimat, karastavaid jooke, säravaid külastajaid?

Ootused kandidaadile

    Oled väga oodatud,kui:

  • Oled julge, rõõmsameelne suhtleja
  • Valdad eesti keelt, kasuks vene ja teised võõrkeeled
  • Lahendad võimalikud pingelised olukorrad loovalt
  • Meeskond = perekond: oled toeks ja sulle ollakse toeks
  • Hindad ausust ning pead kohusetundlikult kokkulepetest kinni
  • Eelnev baaritöö kogemus on eeliseks, kuid pole määrav

Ettevõte pakub

  • Nooruslikku ühtehoidvat tiimi
  • Väljaõpet kohapeal
  • Paindlikku töögraafikut
  • Põnevaid ühisüritusi
  • Erinevaid ettevõttesiseseid hüvesid
  • Motiveerivat boonussüsteemi
  • Aastaringselt parimat suve

    Valituks osutunud kandidaatitega võtame ühendust hiljemalt kandideermise tähtaja lõpuks.

Tööpakkumise number
#672719

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2020

Oleme Eesti esimene Elamus Spa ja asume Mustamäel, Akadeemia tee 30. Meie eesmärk on viia külalised emotsioonide reisile ja seda kodust kaugele lendamata. Meie juures leiab endale tegevust nii pisike kui ka juba kogenenud aardekütt. Valida on 21 erilahendusega sauna vahel, aega võib veeta põnevas lastealas, raamatut lugeda täiskasvanute spaas või keha ja vaimu jahutada mõnusas kohvikualas. Meie jaoks ei ole oluline, kas väljas paistab päike või tuiskab tormine tuul, sest seiklejad on meile külla alati oodatud.
Oled valmis looma enda muinasjuttu, mida lastele ja lastelastele rääkida?

Vaata rohkem