B-kategooria lubadega Tallinnasse kuller-autojuht
Tööpakkumise number #737069

DPD Eesti AS
Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kauba jaotusvedu Tallinna linna siseselt.

Ootused kandidaadile

B-kategooria juhilube ja eelnev töökogemust kullerina või autojuhina;
kasuks tuleb ka vene keele oskus

Tööandjaks on Mellano OÜ, kes pakub stabiilset töökohta, motiveerivat töötasu ja korralike töövahendeid.

Tööpakkumise number
#737069

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2021
B-kategooria lubadega Tallinnasse kuller-autojuht B-kategooria lubadega Tallinnasse kuller-autojuht

Peresõbralik tööandja

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks

Juhtiva standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkujana tagab DPD igapäevaselt tuhandete klientide rahulolu. DPD moodustab rahvusvahelise võrgustiku, kuid on ekspert ka kohalikel turgudel. DPD väärtustab kommunikatsiooni klientide, ajakirjanike ja potentsiaalsete töötajatega. Ettevõttena on DPD teadlik ka oma sotsiaalsetest ja ökoloogilistest kohustustest.

Vaata rohkem