Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671929

B-kategooria lubadega Tallinnasse kuller-autojuht

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jüri / Aruküla, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:20. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Kauba jaotusvedu Tallinna linna siseselt.

Ootused kandidaadile

B-kategooria juhilube ja eelnev töökogemust kullerina või autojuhina;
kasuks tuleb ka vene keele oskus

Tööandjaks on Mellano OÜ, kes pakub stabiilset töökohta, motiveerivat töötasu ja korralike töövahendeid.

Tööpakkumise number
#671929

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Peresõbralik tööandja

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks

Juhtiva standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkujana tagab DPD igapäevaselt tuhandete klientide rahulolu. DPD moodustab rahvusvahelise võrgustiku, kuid on ekspert ka kohalikel turgudel. DPD väärtustab kommunikatsiooni klientide, ajakirjanike ja potentsiaalsete töötajatega. Ettevõttena on DPD teadlik ka oma sotsiaalsetest ja ökoloogilistest kohustustest.

Vaata rohkem