Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #532562

B kategooria lubadega kuller-autojuht Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:
Kauba jaotusvedu Tartu linna siseselt.
Tööpiirkond: Tartu

Kontaktisik Margus Uueni, tel 56 272 013

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt:

  • B kategooria lubade olemasolu;
  • eelnevat töökogemust kullerina või autojuhina;
  • eesti keele oskust heal tasemel, vene keele oskust suhtlustasemel;
  • täpsust, ausust ja kohusetundlikkust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakub ettevõtte:
stabiilset töökohta, korralikke töövahendeid, päevast tööaega

Tööpakkumise number
#532562

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. mai 2018

Juhtiva standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkujana tagab DPD igapäevaselt tuhandete klientide rahulolu. DPD moodustab rahvusvahelise võrgustiku, kuid on ekspert ka kohalikel turgudel. DPD väärtustab kommunikatsiooni klientide, ajakirjanike ja potentsiaalsete töötajatega. Ettevõttena on DPD teadlik ka oma sotsiaalsetest ja ökoloogilistest kohustustest.

Meie hea koostööpartner Strongway OÜ laieneb ning otsib seoses arenguga oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem