Värsked tööpakkumised

B KATEGOORIA AUTOJUHT Tartu osakonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546839

Tööpakkumise number

546839

Töö kirjeldus

• Toidu ja tööstuskaupade jaotus ja korje
• Võimalus töötada ka osa koormuse ja hooajatööna
• kohene tööle asumise võimalus

Nõudmised kandidaadile

•Soov teha tööd
•Hea füüsiline vorm
•Kohusetundlikus
•Vastava kategooria juhiload
•Valmisolek öiseks tööks
•Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

•Stabiilset tööd
•Kindlat sissetulekut

• otsime seoses töömahtude suurenemisega Tartu osakonda B-kategooria autojuhte Eesti sisestele vedudele (jaotusveod), töö graafiku alusel, kohene tööle asumis võimalus. Veoringid algavad ja lõpevad Tartus.

Lisainformatsioon telefonil: Priit 5011351

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2018
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2018

Transmark OÜ on 1996-ndal aastal tegevust alustanud Eesti erakapitalile rajatud ettevõte, mis osutab riigisiseseid transporditeenuseid ja kauba ladustamise teenust.
Pakume oma klientidele paindliku korje- ja jaotusteenust Tallinnas, Tartus ja Kuressaares. Lisaks pakume ka ladustamise teenust.