Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519836

Avaliku poliitika spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Peamised tööülesanded:
- Eesti Üliõpilaskondade Liidu haridus-, sotsiaal- ja teaduspoliitiliste seisukohtade, tegevuskavade ja muu dokumentatsiooni ettevalmistus ja vormistamine ning nendes ettenähtud tegevuste rakendamine ja elluviimine.
- Juhatuse nõustamine ja abistamine avaliku poliitika valdkonda kuuluvate küsimuste lahendamisel: 1) sotsiaalvaldkond (nt sotsiaalsed garantiid, ligipääs kõrgharidusele) 2) teadusvaldkond (nt teaduse rahastamine, akadeemiline karjäärimudel) 3) rahvusvahelised suhted (välispraktikate uurimine, suhtlus rahvusvaheliste partnerorganisatsioonidega, Euroopa tasandi kõrgharidus- ja ligipääsu teemad).
- Kontaktide loomine, hoidmine ja järjepidev arendamine siseriiklike ja rahvusvaheliste partneritega.
- Eelnimetatud avaliku poliitika valdkondi puudutava õigusloomeprotsessi jooksev seiramine. Õigusaktide jm dokumentide esmaanalüüs ja kommenteerimine.
- Koolituste, seminaride, infopäevade ja kampaaniate kavandamisel, korraldamisel ning läbiviimisel osalemine.
- Eesti Üliõpilaskondade Liidu liikmete nõustamises, arendamises ja koolitamises osalemine.
- Valdkonda puudutavate projektide elluviimine.
- Jooksvalt oma tegevustest aru andmine ning perioodiliste tegevusülevaadete koostamine.
-Volikogu, üldkoosolekute ja nõukogu koosolekute protokollimine

Töö on osakoormusega. Tööaeg 3 päeva nädalas ehk 0,6 kohta.

Ootused kandidaadile

  • Kandidaadilt eeldame:
- kõrgharidust või selle omandamist;
- teadmisi ja arusaamist Eesti kõrghariduse korraldusest ning huvi hariduspoliitikas toimuva suhtes;
- head õppimis- ja analüüsivõimet;
- julget pealehakkamist;
- väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust eesti ning inglise keeles;
- kasuks tuleb projektikirjutamise varasem kogemus;
- suutlikkust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas ning head ajaplaneerimise oskust.

Ettevõte pakub

  • Omalt poolt pakume:
- tööd sõbralikus ja nooruslikus meeskonnas;
- paindlikku tööaega;
- koolitus- ja arenguvõimalusi;
- võimalust osaleda kõrghariduspoliitika kujundamises nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil;
- lisaks töötamist kõrge mainega eestkosteorganisatsioonis.

Tööpakkumise number
#519836

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 580 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. märts 2018
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2018

Eesti Üliõpilaskondade Liit on Eesti ülikoolide üliõpilasesinduste katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on esindada tudengite hariduslikke, sotsiaalseid ja kultuurilisi huve ning kaitsta nende õigusi. 1993. aastast on Eesti Üliõpilaskondade Liit rahvusvahelise ISIC kaubamärgi ametlik esindaja Eestis. ISIC ehk International Student Identity Card on rahvusvaheline õpilas- ja üliõpilaspilet, mis tõendab õppuristaatust Eestis ja veel 130 riigis, annab soodustusi rohkem kui tuhandes Eesti ja 125 000 välismaises müügipunktis. Lisaks omab antud kaart hulganisti funktsionaalsusi. Eestis näiteks saab kaarti kasutada ukse-, söökla-, raamatukogu-, ühistranspordi- ja pangakaardina.

Vaata rohkem