Värsked tööpakkumised

Avalike ja välissuhete spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215188

Tööpakkumise number

215188

Töö kirjeldus

Avalike ja välissuhete spetsialisti ülesanne on korraldada kolledži sisekommunikatsiooni ja välissuhtlust (sh koostöölepingute ettevalmistamine ning järelevalve lepingute täitmise üle), meediasuhtlus ning kolledži kodulehe haldamine.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt kõrgharidus (soovitavalt humanitaar- või sotsiaalvaldkonnas)
• head teadmised suhtekorraldusest
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus vähemalt kesktasemel
• väga hea inglise keele oskus
• soovitavalt töökogemus avalikus sektoris

Ettevõte pakub

Pakume põnevat tööd ning arenguvõimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus ning motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 7. jaanuaril 2011 e-postiga või paberil TÜ Narva kolledžisse (college (at) narva.ut.ee , Kerese 14, 20304 Narva).

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2010

Tartu Ülikooli Narva Kolledž, Eesti vanima ja suurima ülikooli kolledž, pakub Kirde-Eestis Tartu Ülikooli kvaliteedimärgiga akadeemilist kõrgharidust, hoiab ja arendab akadeemilisi traditsioone ning seisab ühiskonnale oluliste väärtuste eest.