Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799680

Autovaruosade müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autovaruosade ja tarvikute müük.

Klientide abistamine ja nõustamine müügisaalis.

Vajadusel lao abistamine ja kaupade väljapanek.

Täistööaeg vahetustega

Ootused kandidaadile

Rõõmsameelne ja töökas

Kohusetundlikkus, ausus, viisakus ja paindlikkus tööülesannete täitmisel.

Tehnilised teadmised autonduse valdkonnast.

Oskus ja tahtmine vajadusel klientidega suhelda.

Ettevõte pakub

Motiveerivat tasustamissüsteemi.

Huvitavat ja mitmekülgset tööd.

Sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#799680