Värsked tööpakkumised

Autovaruosade müügikonsultant Rakveres

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418462

Tööpakkumise number

418462

Töö kirjeldus

Otsime oma Rakvere hulgimüügiesindusse energilist, suhtlemisaldist ja enesekindlat eelneva töökogemusega autovaruosade müügikonsultanti. Põhiliseks tööülesandeks on efektiivne ja järjepidev tootevalikus olevate toodete müük, kliendivajaduste kaardistamine, pakkumiste koostamine ning klientidele paremate lahenduste leidmine.

Nõudmised kandidaadile

Sobid kandideerima, kui omad vähemalt keskharidust ja eelnevat töökogemust autovaruosade jae - või hulgimüügi valdkonnas. Sind iseloomustab avatud suhtlemine ning hea läbirääkimiste oskus, iseseisvus, saavutusvajadus ja vastutusvõime ning oskus planeerida aega. Eeliseks on, kui tunned hästi piirkondlikku ettevõtluskeskkonda ja omad vajalikke kontakte. Edukaks toimetulekuks on vajalik autojuhilubade olemasolu, eesti keele oskus ning hea arvuti tundmine.

Pakume Sulle arenevas ettevõttes huvitavat ja vaheldusrikast täistööajaga tööd, täienduskoolitusi, kaasaegseid töövahendeid ning vastavalt tulemustele motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. mai 2016
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2016

Balti Autoosad AS on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Meie emafirma Koivunen OY on Soomes tegutsenud aastast 1927. Balti Autoosad AS on loodud 1992. aastal, aktiivset tegutsemist Eesti varuosaturul alustasime 1995.aastal.