Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686561

Autotehnik/Meister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõidukite tehnoseisundi kontrollimine , remondivajaduse määramine  ning tehnohooldus, diagnostika ja remont.

  • Sõidukite sildade reguleerimine ja rehvivahetus.

Ootused kandidaadile

  • Vastavat tehnilist haridust ja eelnevat töökogemust pakutaval ametikohal.

  • Täpsust, vastutustunnet

  • Koostöövalmidust ja pingetaluvust tööülessanete täitmisel.

  • Vähemalt B- kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

  • Pakume mitmekülgset tööd ja kindlat sissetulekut.
  • Võimalust tööalaseks arenguks
  • Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#686561