Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735045

Autotehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga otsime oma Tallinna töökodadesse Lasnamäel või Mustamäel kogemustega autotehnikut - lukkseppa, kes peab omama oskusi veermiku, pidurite- ja üldhoolduse ning rehvitööde teostamiseks.

Kasuks tuleb keevitusoskus, kogemus sildade reguleerimisel, hammasrihmade ja mootori remondil, oskus teostada korralisi hooldusi ja automaatkäigukastide õlivahetust, elektritööde ja diagnostikaseadmete kasutamise oskus, webasto remondioskus.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus

  • eelnev samalaadse töö kogemus

  • autojuhilubade olemasolu

  • väga hea tehniline taip

  • täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • täätasu 1800 - 2600 eurot kuus

  • häid töötingimusi ja uusimaid seadmeid

  • Bosch Car Service töökodade liikmena palju erinevaid koolitusi

  • soodustusi oma töötajatele

  • erinevaid boonuseid lisaks palgasüsteemile

Tööpakkumise number
#735045

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1800 - 2600 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. november 2021
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2021

Salome Auto AS on peamiselt autovaruosade jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis alustas oma tegevust 1993. aastal.
Salome Auto AS haldab kauplusteketti Automaailm.
Soovime leida meie Kadaka teel või Peterburi teel asuvasse autoteenindustesse autotehnikut.

Vaata rohkem

Autotehnik