Autotehnik Amserv Tähe esinduses
Tööpakkumise number #730484

Amserv Grupi AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Remonditava automargi nõuetele vastavalt autode tehnoseisundi kontrollimine, remondivajaduse määramine, tehnohoolduse ja remonttööde teostamine.

Ootused kandidaadile

- vastav tehniline haridus ja eelnev töökogemus pakutaval ametikohal;

- täpsus, vastutustunne, koostöövalmidus ja pingetaluvus tööülesannete täitmisel;

- kasuks tulevad teadmised diagnostikas ja elektritöödes;

- vähemalt B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

- tulemustest sõltuvat tasu;

- väljaõpet ja põhjalikku koolitusprogrammi;

- sõbralikku, toetavat ja professionaalidest koosnevat meeskonda;

- arenguvõimalusi;

- soodustusi sportimisel

Tööpakkumise number
#730484

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
Autotehnik Amserv Tähe esinduses Autotehnik Amserv Tähe esinduses

Amserv Grupp on üks suuremaid autode edasimüügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Baltimaades, millel on kokku 9 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis, Riias ja Liepajas. Eestis esindame Toyota ja Lexuse kaubamärke

Vaata rohkem