Värsked tööpakkumised

Autorendi KLIENDITEENINDAJA - see on autod ja keelepraktika

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 582310

Tööpakkumise number

582310

Töö kirjeldus

- Autorendi lepingute sõlmimine ja lõpetamine
- Rendiautode väljastamine ja vastuvõtmine
- Rendiautode välise seisukorra hindamine ja nõuetekohane fikseerimine üleandmis- vastuvõtu protseduuri jooksul
- Lisateenuste aktiivne müük
- Rendiautode toimetamine kliendiga kokkulepitud kohta või sealt äratoomine
- Tagastatud rendiautode ettevalmistamine järgmiseks rendiperioodiks (nt pesulasse viimine)

Nõudmised kandidaadile

- Kehtiva B kategooria juhiloa olemasolu
- Eesti ja inglise keele oskus on miinimumnõue, vene ja teiste võõrkeelte oskus annab eelise
- Valmisolek tööks graafiku alusel
- Kellatundmine ja täpsus
- Valmisolek lahendada kliendijuhtumeid "võit- võit" eesmärgiga

Ettevõte pakub

- Graafiku alusel tööd suvehoojaks
- Tunnitasu + boonus lisamüügi pealt
- Väljaõpet enne töö alustamist
- Võõrkeelte praktikat
- Sõidupraktikat Tallinnas ja Lätis- Leedus

Lisainfo

Töö alustamise eelduseks on ettevõtte poolt pakutava väljaõppe läbimine, kuid reaalse tööleasumise aeg ja koormus mais- juunis on kokkuleppe küsimus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. märts 2019
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2019
Brutopalk:
6 EUR tunnis

Easy Car Rent OÜ on 1998. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev autorendifirma. Meie tegevusalaks on sõiduautode, kaubikute ja väikebusside rent nii kohalikele klientidele kui välisturistidele.
Autopargis oli 2018. aastal keskmiselt 110 autot ja minibussi – suvel rohkem ja madalhooajal vähem. Laiendame ja uuendame autode valikut pidevalt. Pakume Renault, Toyota, Nissani, Volkswageni, Kia ja Opeli uusi mudeleid, mis on tuntud - tunnustatud oma ökonoomsuse, mugavuse ning turvalisuse poolest.