Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp/automehhaanik (Soomes)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367561

Tööpakkumise number

367561

Töö kirjeldus

Töökoht on Soomes.
Töö on kahes vahetuses: kl. 6.00 - 14.00 ja 14.00 - 22.30

Nõudmised kandidaadile

Eeldame vastavat koolitust või arvestatavat erialast töökogemust ning rahuldavaval tasemel soome keele oskust.

Töö algab kohe kui sobiv töötaja on leitud. Pakume kindlat ja tähtajatut töölepingut Aputeam OY-ga. Tööandja aitab leida sobiva majutuse.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2015

Aputeam Oy on personaliteenuseid pakkuv Soome ettevõte.
Firma on omaniku juhitud, kuulub Personalifirmade Liitu (Henkilöstöpalveluyritysten Liitto - HPL) ning
on liitunud Tilaajavastuu Oy programmiga "Usaldusväärne partner".