Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601660

Tööpakkumise number

601660

Firma nimi peidetud autoremondilukksepp

Töö kirjeldus

  • Sõidu- ja Pakiautode sildade reguleerimine 3D sillastendiga.
  • Sõidu- ja Pakiautode hooldus ja remont

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev töökogemus autoremondi või rehvide valdkonnas
  • Tehniline taiplikus
  • Diagnostika seadme kasutamisoskus
  • Loogiline mõtlemine
  • Hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlikkus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Algne arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • Erialane autotehnika haridus
  • Vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Põnevaid väljakutseid ja lahedaid üritusi
  • Kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid tarvikuid mis teevad töö lihtsaks
  • Parimat töökeskkonda Viljandis - töötamiseks kui ka puhkeajaks (Uued ruumid)
  • Põnevaid koolitusi
  • Huvitavat tööd kiiresti kasvavas ettevõttes
  • Suvist puhkusevõimalust
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Erinevaid soodustusi

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 1464 kuni 1828 EUR kuus

Rehvid Pluss OÜ Viljandi esindus avati 2018 aasta kevadel. Tänaseks on uus töökoda käivitunud väga hoogsalt ja edasised plaanid on veelgi suuremad. Viljandi osakonna Esimese tegevusaasta käive oli üle 300 000 €.

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte. Viimased aastad oleme olnud järjest Äripäeva Gasellide TOPis kõrgetel kohtadel. Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Teenustest pakume rehvivahetust kõikidele sõidukitele millel on õhkrehvid, autoremondi teenuseid kaasaegsete seadmete ja oskustöölistega. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ-l on esinduspunktid Tallinnas ja Tartus, Pärnus ja Viljandis

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Sava, Toyo, Firestone, Dayton ja Landsail, Davanti rehvide ametlik edasimüüja Eestis.