Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457659

Tööpakkumise number

457659

Töö kirjeldus

Töö sisuks on sõidukite hooldus- ja remonttööde teostamine. Lisaks mootorite ja veermike remont, rehvide vahetus.

Nõudmised kandidaadile

Varasem erialane kogemus ja huvi autoremondi vastu.
Korrektsus ja ausus.
Täpsus tööde teostamisel.

Ettevõte pakub konkurentsivõimelist töötasu, mis on vastavuses töötaja oskustega.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2017

WolCar Autoremont (Tempotar OÜ) on loodud 2010 aastal ja põhineb kodumaisel kapitalil. Oleme spetsialiseerunud igat marki ja igas vanuses sõidukite remondile ja hooldusele. Pakume klientidele erinevaid lahendusi, kuidas hoida oma auto töökorras ja ohutu nii endale kui teistele liiklejatele.