Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311794

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

* Antud alal töökogemus
* Kohusetundlikkus ja korrektsus
* Huvi tehnika vastu, soov töötada autoremondilukksepana

Pakume kindlat ning pikaajalist töökohta koos sõbraliku töökollektiiviga. Kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid. Väga head teenimisvõimalust. Tagame kandideerimisinfo konfidentsiaalsuse.

Lisainfo

Kasuks tulevad põhjalikumad oskused ja teadmised bensiini- ja diiselmootorite remondi osas.

Tööpakkumise number
#311794

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2013

Ramvar Auto on sõidu- ning pakiautode hoolduse ja remondiga tegelev ettevõte. Tegutseme aastast 2009, selle ajaga oleme saavutanud stabiilsuse ning lojaalse kliendipagasi.

Vaata rohkem