Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #602149

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduautode, tarbesõidukite ja laotõstukite hoolde- ja remonditööde teostamine.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus

  • eelnev töökogemus

  • autojuhilubade olemasolu

  • hea tehniline taip

  • täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • Töötasu, mis sõltub Sinu panusest ja oskustest.

  • Võimalus osaleda erialastel koolitustel

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • arvuti- ja diagnostikaseadme kasutamise oskus

  • elektritööde- ja keevitamise oskus

Tööpakkumise number
#602149