https://www.cvkeskus.ee/215805

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215805

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite remondi ja hoolduse kvaliteetne ja tähtaegne teostamine OÜ Atlante töökojas.


Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
Vähemalt 3 aastast töökogemust sõiduautode ja pakibusside remondilukksepana.
Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta.
Valdama erialaseid tööriistu ja oskama neid hooldada


Ettevõte pakub

-Pakume meeldivat töökeskkonda
-Motiveerivat tulemuspalka.
-Täientkoolituse võimalusi


Lisainfo

Remondilukksepp kohustub
Teostama kvaliteetselt ja tähtaegselt sõidukite remonditeenust OÜ Atlante töökojas.Täitma kehtestatud tööohutusjuhendeid, töösisekorraeeskirju ja töökoja meistri korraldusi. Tegema oma tööd kvaliteetselt ning suhtlema klientidega ja kaastöötajatega viisakalt ja korrektselt. Teavitama tööjuhti kliendi auto remondi käigus ilmnevatest täiendavatest riketest või puudustest. Kasutama vajalikke abivahendeid hoidmaks ära kliendi auto määrdumist või rikkumist remondi käigus ja nõudma meistrilt vajalikke kaitsevahendeid. Kasutama tervisekahjustuste ja õnnetuste vältimiseks isikukaitsevahendeid. Kasutama tema käsutuses olevaid elektriseadmeid, tööriistu jt. töövahendeid heaperemehelikult, hoidma neid ja tööruume alati korrasolevatena. Järgima tule- ja elektriohutuse nõudeid, vältima töökeskkonna saastamist. Teavitama õnnetusjuhtumist või selle tekkimise ohust viivitamatult töökoja meistrile või OÜ Atlante juhatajale. Teha töökoja meistrile ettepanekuid töö paremaks korraldamiseks.


Tööpakkumise number
#215805

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Alates 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
6eur/h brutto

CVKeskus.ee klient

OÜ Atlante asutati aastal 2003. Firma põhitegevuseks oli ja on Lääne Euroopast ja Skandinaaviast imporditud sõidukite müük. Aastal 2004 lisandus firma tegevusse mitmeid uusi valdkondi. Alustati sõidukite ja väikebusside renditeenuse pakkumist. Avasime sõidukite remondi ja -hoolduse töökoja, mis kuulub sõidukite kiirteeninduse ketti CARSTOP. Aastal 2005 alustasime uute CPI ja Baotian rollerite ning ATV-d müüki. Aastal 2007 rajasime moodsa kere- ja värvitöökoja. Teeme koostööd paljude juhtivate kindlustusfirmadega: AS If Eesti Kindlustus, Seesam Rahvusvaheline Kindlustuse AS, AS Gjensidige Baltic Eesti filaal, AS Swedbank Varakindlustus jpt.

Meie missiooniks on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust, mille tagame läbi töötajate pideva koolituse, laia tootevaliku ja meeldiva teenindusega.

Vaata rohkem

You are applying to:
Autoremondilukksepp
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!