Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363605

Tööpakkumise number

363605

Töö kirjeldus

Sõidukite remondi ja hoolduse kvaliteetne ja tähtaegne teostamine OÜ Atlante töökojas.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta.
Valdama erialaseid tööriistu ja oskama neid hooldada

Ettevõte pakub

-Pakume meeldivat töökeskkonda
-Motiveerivat tulemuspalka.
-Täientkoolituse võimalusi

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
28. november 2014

OÜ Atlante asutati aastal 2003. Firma põhitegevuseks oli ja on Lääne Euroopast, Ameerikast ja Skandinaaviast imporditud sõidukite müük. Pakume oma klientidele komplekset teenust. Alates sõiduki ostmisest, hooldusest, remondist, rendist ja lõpetades sõiduki müügiga. Sellepärast oleme panustanud klientide mugavusse ja koondanud kõik teenused ühte majja. 2004 a. avasime moodsa sõidukite hooldus- ja remonditöökoja, mis kuulub sõidukite kiirteeninduse ketti ja aastal 2007 rajasime moodsa kere- ja värvitöökoja. Teeme koostööd paljude juhtivate kindlustusfirmadega: AS If Eesti Kindlustus, Seesam Insurance AS AS Gjensidige Baltic Eesti filiaal, AS Swedbank Varakindlustus jpt.
Kui klient soovib osta rollerit või haagist oma sõidukile, siis pakume laias valikus CPI, Baotian, Keeway rollereid ja Tiki Treileri kaubamärki kandvaid AS Bestnet `i poolt toodetud sõiduauto haagiseid.

Meie missiooniks on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust, mille tagame läbi töötajate pideva koolituse, laia tootevaliku ja meeldiva teenindusega.