Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369282

Tööpakkumise number

369282

Töö kirjeldus

Sõiduautode ja kaubikute hooldus- ning remonditööd.

Nõudmised kandidaadile

* Eelnev töökogemus;
* Erialased oskused;
* Koostöövalmidus;
* Ausus, täpsus ja korrektsus oma töös;
* Valmisolek iseseisvaks tööks;
* Tehniline taiplikus ja huvi valdkonna vastu;

Ettevõte pakub

* Lõbusat ja innovaatilist töökeskkonda;
* Konkurentsivõimelist töötasu;
* Koolitusi tööalaste teadmiste laiendamiseks;

Lisainfo

Töötasu tükitöö alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
9. märts 2015
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2015

U-Start OÜ on 1999. aastal loodud autoremondiettevõte, mille algne põhitegevus oli summutite müük ja paigaldus. Ajapikku lisandusid autode ja kaubikute hooldus, remont, rehvivahetus, sildade reguleerimine, kliimaseadmete täitmine, kere- ja värvitööd.
2013. aastal kolisime vanast asukohast Betooni 18 suuremasse viilhalli aadressil Betooni 24, seal sai alustatud ka keretööde ja värvimisteenusega.
Kuigi kere- ja värvitöökoda on veel nooruke, töötavad meil oma ala meistrid ja spetsialistid kellel on kogemust värvimise alal üle 10 aasta.
Pakume oma klientidele kompleksteenust alates hooldusest, remondist, värvimisest, lõpetades autopesuga - ja seda kõike ühes hoones.