Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime Peetri autokeskusesse juurde kahte autoremondilukseppa

    Põhitöö

  • Sõidu- ja Pakiautode hooldus ja remont

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnev töökogemus autoremondi või rehvide valdkonnas
  • Tehniline taiplikus
  • Diagnostika seadme kasutamisoskus
  • Loogiline mõtlemine
  • Hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlikkus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Arvuti kasutamise oskus

    Kasuks tuleb:
  • Erialane autotehnika haridus

Ettevõte pakub

  • Põnevaid väljakutseid ja lahedaid üritusi
  • Kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid tarvikuid mis teevad töö lihtsaks
  • Suvist puhkusevõimalust
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#656682

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: 9.5 - 11.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
29. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2020
Autoremondilukksepp Autoremondilukksepp

REHVID PLUSS OÜ

Rehvid Pluss OÜ on kiirelt arenev rehvidega tegelev ettevõte. Viimased aastad oleme olnud järjest Äripäeva Gasellide TOPis kõrgetel kohtadel. Peamiseks väljundiks on rehvide jaemüük, pakume Eestis parimat hinnaklassi ja laia rehvivalikut tuntud tootjatelt. Teenustest pakume rehvivahetust kõikidele sõidukitele millel on õhkrehvid, autoremondi teenuseid kaasaegsete seadmete ja oskustöölistega. Tänu meie edukale e-poele ( www.rehvidpluss.com ) oleme esindatud kõigis Eesti piirkondades. Meie kollektiiv on töökas, õpihimuline ja mis peamine sõbralik. Pakume meie era- ja äriklientidele asjatundlike nõuandeid ning mugavat ja kvaliteetset teenindust.

Rehvid Pluss OÜ-l on esinduspunktid Tallinnas,Tartus, Pärnus ja Viljandis

Rehvid Pluss OÜ on Bridgestone, Sava, Toyo, Firestone, Dayton ja Landsail, Davanti rehvide ametlik edasimüüja Eestis.

Vaata rohkem

Autoremondilukksepp