Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362577

Tööpakkumise number

362577

Töö kirjeldus

Töö sisuks on peamiselt Audi VW ja Skoda sõidukite remont ja hooldus ning sinna juurde kuuluv.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt isikult eeldame eelnevat töökogemust, lahtist pead, iseseisvalt hakkama saamist, kvaliteetset tööd ning ausust ja töökust. Juurde võiks käia ka elementaarne diagnostikaseadmete kasutamise algtase.

Pakume palju tööd ning väga head tulemustele vastavat palka ja seda kõike väga kaasaegse tehnikaga sisustatud töökojas.

Erikokkuleppel võime pakkuda ka töökoha rendi teenust, ehk on võimalik tulla oma firmaga meie töökohale ning teenindada meie või enda kliente.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
17. november 2014

Flameko OÜ on tegutsenud juba üle kümne aasta väga edukalt autohoolduse alal. Meie peamisteks hoolealusteks on Audi VW Skoda ja Seat tüüpi sõidukid. Nendele sõidukitele suudame pakkuda garantiijärgselt kõiki teenuseid. Me oleme ka üks vähestest kes omab Audi tehase diagnostikaseadet online ühendusega otse Audi tehasega. Tänu sellele suudame hooldada ka kõiki uuemaid Audisid ning teha kõike sama mis esinduski.

Sõidukite hoolduse alal oleme juba pikki aastaid turuliidrite seas.

2014 aasta alguses alustasime tegutsemist ka transporditeenuste valdkonnas. Omame mitmeid uusi sadulveokeid, haagiseid ja ka kaubikuid.

Flameko OÜ on erinevate krediidihindajate (Krediidiinfo jne) seas valitud mitmeid aastaid järjest edukaks Eesti ettevõtteks ning pärjatud reitinguga AA. See annab kindlustunde firma jätkusuutlikusest nii oma klientidele kui ka töötajatele.