Autoremondilukksepp (SOOME) ja Autoremondi hoolduskeskuse juhataja (SOOME)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239032

Tööpakkumise number

239032

Töö kirjeldus

• sõidukite rikete diagnoosimine
• sõidukite hooldus-ja remonttööde teostamine
• remonditöökoja juhatamine ja klientidega suhtlemine (Autoremondi hoolduskeskuse juhatajal)

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus soovituslikult
• autoremondialane kutse-või eriharidus
• eesti keele oskus
• tehnilise inglise keele oskus
• sõiduoskus ja juhilubade olemasolu ( B-kategooria)
• täpsus ja korrektsus
• hea tehniline taip
• inglise või soome keele oskust
• remonditöökoja juhataja või teenindusjuhi töökogemus (Autoremondi hoolduskeskuse juhatajal)
• Soome keele suulist ja kirjalikku oskust hea tasemel (Autoremondi hoolduskeskuse juhatajal)

Ettevõte pakub

• kaasaegseid töötingimusi
• sõbralikku ja professionaalset meeskonda
• koolitust
• majutust
• head palka

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2011
Kuulutus sisestati:
12. september 2011

2006.a. asutatud ettevõte, mis tegeleb Tallinnas ja Soomes sõidukite müügi ja hooldusega. Me pakume autode diagnostika-, hooldus-, remont- ja elektritöid klientidele meie hooldekeskuses.