Tööpakkumise number #815227

Autoremondilukksepp

Töö kirjeldus

Otsime oma väikesesse ja lahedasse meeskonda, autoremondilukkseppi.

Avotex Service Oü pakub paki- ja sõiduatude lukksepa teenuseid erinevatele

töökodadele. Põhiliselt Soomes, Helsingi ümbruses.

Ootused kandidaadile

Nõutav vähemalt B-kategooria juhiload;

soome ja/või inglise keele oskus (tehniline sõnavara samuti), et suudaksid

ennast arusaadavaks teha ja ka teistest aru saada;

samuti elementaarne arvutikasutus oskus (Autodata,Alldata jne);

elementaarne diagnostika seadmete tundmine samuti.

Ettevõte pakub

Pakume töötasu tunni alusel;

eluaseme kompensatsiooni (vajadusel organiseerime elamise);

tööriideid;

paindlikku tööaega.

Kõik küsimused emaili teel, paluks!

Tööpakkumise number
#815227

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Підходить і для українців
Veebipõhine värbamine WELDER Staffgate Oy
17 - 18 €/tunnis
Veebipõhine värbamine
WELDER Staffgate Oy • Soome
Soome
UUS
päev tagasi
СВАРЩИКИ MAG,MMA ИЛИ MIG 131 (AL) STARK STANDARD OÜ
16 - 20 €/tunnis
UUS
päev tagasi
СВАРЩИКИ MAG,MMA ИЛИ MIG 131 (AL) STARK STANDARD OÜ • Rootsi
Rootsi
5 p. tagasi
СЛЕСАРЬ-СВАРЩИК BLRT Era
5 p. tagasi
СЛЕСАРЬ-СВАРЩИК BLRT Era • Tallinn
Tallinn
VEOAUTO TEHNIK JÜRIS Truck Trading Estonia OÜ
VEOAUTO TEHNIK JÜRIS Truck Trading Estonia OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
6 p. tagasi
СВАРЩИК Alefmet OÜ
Kuni 3500 €/kuus
6 p. tagasi
СВАРЩИК Alefmet OÜ • Soome
Soome
Vaatan kõiki