Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669977

Autoremondilukksepp / слесарь (Jüri)

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Jüri / Aruküla, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1200 - 2000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 29. september 2020
Kuulutus aegub:28. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda autoremondilukkseppa, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on sõiduautode ja kaubikute remont ja hooldustööd.

Oled oodatud meie meeskonda kui:
- Sul on eelnev töökogemus autoremondilukksepana
- oled positiivse töösse suhtumisega
- Sul on huvi tehnika vastu ja oled kiire mõtlemisvõimega

Ootused kandidaadile

- keskharidus (tehniline haridus soovituslik
- juhilubade olemasolu
- Windows, Office jt arvutiprogrammide ning diagnostikaseadmete kasutamise oskus
- eesti, vene keel suhtlustasandil
- tehnilisest inglise keelest arusaamine

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- konkurentsivõimelist palka
- kaasaegseid töötingimusi
- ühiseid ettevõtmisi kolleegidega

Lisainfo

Kui soovid lisainformatsiooni, siis helista tööpäeval vahemikus 09:00-18:00 telefonil +372 6000141

Loo Autokeskus OÜ asub Kaevu 2A, Pildiküla Rae vald, Harjumaa, 75308,Jüris(Tallinnast 5 km kaugusel)

Tööpakkumise number
#669977

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

CVKeskus.ee klient

Loo Autokeskus OÜ asub Jüris ,Pildiküla ,Kaevu 2a.
Tegutseme 2008 aastast, meie juurest saad abi oma autoga seotud muredele.
Pakume erinevaid teenustöid nagu näiteks sildade reguleerimine 3D sillastendis, alusvankri remonti, diagnostika töid, rehvivahetust, rehvide müüki, balanseerimist, mootorite ja käigukastide remonti, tulede reguleerimist, elektritöid, kliimaseadme remonti ja täitmist, mootorite ja salongide eelsoojendite remonti ja paigaldust ja palju muudki ja seda kõikidele automarkidele.
Meil on kogenud parimad spetsialistid, kasutame kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid autovaruosasid.Garanteerime teostatud teenuste toote turvalisuse ja kõrge kvaliteedi.Soovime olla Teile parimaks partneriks ,koos leiame parimad lahendused et hoida Teid turvaliselt ratastel.

Vaata rohkem