Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694205

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sõidu ja pakiautode hooldus ja remont, rehvitööd. Lisaks pakume võimalust:
- John Bean 3D sillastend
- automaatkasti õlivahetus
- kliima täitmine ja hooldus
- diagnostika Bosch,Delphi

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus autoremondilukksepana

- vastutustundlikku ja korrektset töötajat

- B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist töötasu
- erialast väljaõpet ja koolitusvõimalusi
- head meeskonnatööd
- täis ja osakoormusega tööd

Kaguserv OÜ pakub kandideerijale võimaluse eelnevalt tutvuda meie töökeskonnaga.

Tööpakkumise number
#694205