Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422264

Tööpakkumise number

422264

Töö kirjeldus

Vajame uude avatavasse Hyundai keskusesse autoremondilukkuseppa:

  • Sõidukite korraline remont ja hooldus
  • Sildade reguleerimine

Nõudmised kandidaadile

  • Teadmine ja kogemus autoremondilukksepa tööde osas
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu
  • Eeldame kandidaadilt eelnevat töökogemust
  • Tehniline taip ja korrektsus
  • Huvi autode vastu
  • Eriharidus

Ettevõte pakub

  • Töövahendid ja kaasaegne töökeskkond
  • Pakume omalt poolt täiendväljaõpet
  • Meeldivat kollektiivi
  • Stabiilset töösuhet
  • Konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. mai 2016
Kuulutus sisestati:
9. mai 2016

Topauto Pärnu on 100% kohalikul kapitalil pőhinev erafirma. Alustasime 1994 aastal lukksepa- ja värvitöödega, millest tänaseks on arenenud margiteenindus.
Alates 1997 aastast oleme SEAT ja Suzuki autode ainsad ametlikud müügiesindajad ja hooldajad Pärnumaal.
Alates 2007 aastast lisandus Isuzu esindusõigus.Koostööpartneriks on Topauto (Hyundai, SEAT, Isuzu ja Suzuki autode maaletooja / edasimüüja Eestis).