Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606333

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitöö

  • Sõidu- ja Pakiautode hooldus ja remont

Lisaks:
  • Rehvide montaaž ja balansseerimine (sõiduauto kui veoautorehvide)

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus autoremondi või rehvide valdkonnas
  • Tehniline taiplikus
  • Diagnostika seadme kasutamisoskus
  • Loogiline mõtlemine
  • Hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlikkus
  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
  • Erialane autotehnika haridus

Ettevõte pakub

  • Põnevaid väljakutseid ja lahedaid üritusi
  • Kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid tarvikuid mis teevad töö lihtsaks
  • Võibolla ,et parimat töökeskkonda Pärnus - töötamiseks kui ka puhkeajaks (Korralikud ruumid)
  • Põnevaid koolitusi
  • Huvitavat tööd kiiresti kasvavas ettevõttes
  • Suvist puhkusevõimalust
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Erinevaid soodustusi

Palgatase:
NOOREM AUTOREMONDILUKKSEPP - Brutopalk 1312 €/kuus
VANEM AUTOREMONDILUKKSEPP - Brutopalk 1691 €/kuus

Tööpakkumise number
#606333