Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672927

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Busside  hooldus remont, rehvi tööd, veaotsing ja remondiks vajalike varuosade väljaselgitamine. Diagnostika ja elektritööd

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus autoremondilukksepana rasketehnika remondil;
hea tehniline taip
kohusetunne
koostöövalmidus
soov arendada oma oskusi

kasuks tuleb mootorite remont diagnostika ja elektritööde teostamine

vähemalt B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

koolitus- ja arenguvõimalusi
stabiilset töösuhet
töötasu kokkuleppel

Lisainfo

Seoses töömahu suurenemisega

Töökoha asukoht Kadastiku 51, Narva

Tööpakkumise number
#672927

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

AS ATKO Grupp on autobussi- ja turismikontsern, mis on alustanud enda
tegevust 1992 aastal. Üheks suuremaks tegevusalaks on
ühistransporditeenuse osutamine.
Harjumaa osakonnas teenindame reisijaid keskmiselt 100 bussiga

Vaata rohkem