Värsked tööpakkumised

Autoremondilukksepp (Jüri)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 433001

Tööpakkumise number

433001

Töö kirjeldus

Seoses firma arenemisega otsime oma meeskonda autoremondilukkseppa, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on sõiduautode ja kaubikute remont ja hooldustööd.

Nõudmised kandidaadile

• Keskharidus (tehniline haridus soovituslik)
• B kategooria juhilubade olemasolu
• Windows, Office jt arvutiprogrammide ning diagnostikaseadmete kasutamise oskus
• Eesti, vene keel suhtlustasandil
• Hea suhtlemisoskus, korrektsus ja kohusetundlikkus
• Isiklik initsiatiiv ja meeskonnas töötamise oskus

Ettevõte pakub

• Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• Konkurentsivõimelist palka
• Kaasaegseid töötingimusi sõbralikus kollektiivis
• Ühiseid ettevõtmisi kolleegidega
• Ametialast täiendõpet
• Toitlustuse võimalus kohapeal

Lisainfo

Kui soovid lisainformatsiooni, siis helista tööpäeval vahemikus 09:00-18:00 telefonil +372 6000141..

Kandideerida võib läbi CV Keskuse portaali või saada oma CV e-postile marko(at)looautokeskus.ee märksõnaga
„Autoremondilukksepp“

Loo Autokeskus OÜ asub Kaevu 2A, Pildiküla Rae vald, Harjumaa, 75308,Jüris(Tallinnast 5 km kaugusel)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016

Loo Autokeskus OÜ asub Jüris ,Pildiküla ,Kaevu 2a.
Tegutseme 2008 aastast, meie juurest saad abi oma autoga seotud muredele.
Pakume erinevaid teenustöid nagu näiteks sildade reguleerimine 3D sillastendis, alusvankri remonti, diagnostika töid, rehvivahetust, rehvide müüki, balanseerimist, mootorite ja käigukastide remonti, tulede reguleerimist, elektritöid, kliimaseadme remonti ja täitmist, mootorite ja salongide eelsoojendite remonti ja paigaldust ja palju muudki ja seda kõikidele automarkidele.
Meil on kogenud parimad spetsialistid, kasutame kaasaegseid töövahendeid ja kvaliteetseid autovaruosasid.Garanteerime teostatud teenuste toote turvalisuse ja kõrge kvaliteedi.Soovime olla Teile parimaks partneriks ,koos leiame parimad lahendused et hoida Teid turvaliselt ratastel.